Home > Namai > Baro kėdės, kaip pasirinkti tinkamas?

Baro kėdės, kaip pasirinkti tinkamas?

Baro kėdės jau seniai nebėra tik restoranų ir kavinių atributas. Tokių baldų mada namuose ir butuose yra gana populiari, nes kėdės ir taburetės aukštomis kojomis patogumu, funkcionalumu ir estetika dažnai lenkia klasikines kėdes. Norėdami sužinoti, kaip pasirinkti visais atžvilgiais patogų baro kėdės modelį, peržvelkite šiuos patarimus:

Baro kėdžių asortimentas labai platus ir įvairus. Visų pirma, visi tokių baldų modeliai skiriasi konstrukcijos tipu. Pagal šį kriterijų galima išskirti 3 baro kėdžių grupes:

  • Taburetės yra tiesiog aukštų kojų sėdynės be jokių papildomų atramų,

pavyzdžiui, atlošo ar porankių. Taburetes patogu naudoti mažose erdvėse, nes jas bet kada galima pastumti po stalu ir taip atlaisvinti dalį vietos.

  • Klasikinės kėdės su atlošu yra populiarus ir patogus baro baldų tipas. Dėl savo

ergonomikos šios kėdės leidžia patogiai jose praleisti ilgą laiką. Jų sėdynė gali būti kieta, minkšta arba pusiau minkšta – rinkitės pagal savo poreikius

  • Puskėdės su atlošu ir porankiais yra didelio komforto kėdės. Dėl aukštos

nugaros ir ergonomiškų porankių jos puikiai palaiko sėdinčiojo nugarą teisingoje padėtyje, neleidžia jai pavargti.

Baro kėdės gali skirtis ir kojų skaičiumi. Tradiciškai jos turi 4 kojas arba vieną, bet su plačiu pagrindu. Kai kurie modeliai gali turėti tik 2 ar 3 kojas, atrodo įspūdingai ir stilingai, tačiau tokie dizainai ne visada užtikrina tinkamą stabilumą. Jei turite vaikų, geriau rinktis klasikinę modifikaciją su 4 kojomis – ji patikimiausia.

Aukštis ir matmenys

Baro kėdžių matmenys parenkami atsižvelgiant į valgomojo stalo ar baro šalia kurio jos bus statomos, aukštį ir matmenis. Optimali kūno padėtis sėdinčiam prie stalo yra tada, kai į stalviršį galima atsiremti alkūnėmis nesilenkiant ir neatsitraukiant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.