Home > Grožis > Ką reikia žinoti apie dantų balinimo procesą?

Ką reikia žinoti apie dantų balinimo procesą?

Profesionalus dantų balinimas dažnai yra efektyvus ir saugus pasirinkimas norint pagrąžinti savo šypseną. Galima dantis balinti namuose arba profesionalių odontologų kabinetuose. Reikėtų įvertinti savo gyvenimo įpročius bei galimybes, įskaitant ir finansines.

Profesionalūs balinimo metodai

Du pagrindiniai dantų balinimui naudojami produktai yra vandenilio peroksidas ir karbamido peroksidas. Skirtingai nuo balinamosios dantų pastos, kuri naudoja abrazyvinį ingredientą, kad mechaniškai pašalintų paviršiaus dėmes, šiose balinančiose medžiagose esančios deguonies molekulės susilpnina jūsų dantų dėmes molekuliniu lygmeniu.

Daugelyje nereceptinių balinimo juostelių rinkiniuose taip pat naudojamas peroksidas. Skirtumas tarp šių juostelių ir profesionalaus dantų balinimo yra cheminė koncentracija.

Dantis galima balintis patiems, arba rinktis profesionalų dantų balinimą. Profesionalus balinimas specialisto kabinete yra greitesnis, nors ir brangesnis būdas. Tuo tarpu individualūs nereceptiniai rinkiniai nėra tokie efektyvūs ir užima daugiau laiko, tačiau dažnu atveju yra pigesnis pasirinkimas.

Profesionalus Beyond dantų balinimas

Pagrindiniai Beyond dantų balinimo privalumai yra saugumas bei mažas dantų jautrumas. Balinant dantis Beyond sistema yra naudojama šilta šviesa žemoje temperatūroje, dėl to, dantys yra dirginami minimaliai. Pacientas nejaučia skausmo ar kitokio diskomforto. Šis dantų balinimo būdas yra efektyvus ir greitas. Rezultatus po procedūros pacientas pamato iškart. Po šios balinimo procedūros, dantų baltumas išlieka ilgam laikui.

Yra keletas profesionalių balinimo procedūrų

Didelės koncentracijos vandenilio peroksido gelis tepamas ant dantų. Vandenilio peroksidas apšviečiamas didelio intensyvumo šviesa, tokia kaip LED, UV arba halogenine. Šviesa dažniausiai sklinda iš specialios tam skirtos lempos arba lazerinio prietaiso, kuris yra nukreipiamas tiesiai į jūsų dantis.

Naudojant peroksidą kartu su spec. šviesa, pasiekiamas daug geresnis rezultatas negu naudojant vien peroksidą. Taip pat šis kompleksinis balinimas yra ilgalaikis.

Po šios procedūros gali būti trumpalaikiai šalutiniai poveikiai, tokie kaip dantų jautrumas. Tačiau po balinimo, dantų ląstelės labai greitai atsigauna.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.