Home > Mamai ir vaikui > Automobilių nuomos privalumai šeimoms su vaikais

Automobilių nuomos privalumai šeimoms su vaikais

automobiliu nuoma

Iki šiol apie auto nuomą sklandė labai daug įvairiausių mitų, kurie galbūt atgrasė žmones nuo šios galimybės. Šiuo metu visą reikalingą info galima rasti internete, tad paprasčiausiai nebeverta tikėti kitais, kai patikrinti informaciją yra taip paprasta. Daug naudingų žinių rasite čia: https://autobanga.lt.

Pigiau, geriau, paprasčiau

Vienas gajus mitas, kad auto nuoma yra brangi paslauga ir ja verta pasinaudoti tik tokiu atveju, jeigu nuomą apmoka keli keleiviai. Visgi, peržiūrėjus kainas pamatysite, kad galimybės atviros kiekvienam. Tuo labai džiaugiasi šeimos su vaikais, kurios vertina ne tik lanksčias kainas, bet ir kad galima rinktis iš labai daug skirtingų auto, galiausiai, kad kartu su auto teikiamos ir papildomos apsaugos priemonės, kaip kad vaiko kėdutė.

Kodėl nuomotis tampa pigiau?

Keliaujantiems su šeimomis reikia įvertinti tai, kad vaikai patys nenusipirks bilieto. Štai todėl bilietų pirkimas viešajame transporte tampa dideliu minusu. Ir nors turimo centruose dažniausiai akcentuojama, kad kelionės traukiniais ir autobusais net ir su mažais vaikais nebus baisios, tačiau kaina – tikrai gąsdina. Tuo tarpu auto nuoma gali tapti ne tik pigesne, tačiau, žinoma, kur kas patogesne keliavimo alternatyva. Juolab, tai yra ir kur kas saugesnis pasirinkimas.

Saugumas ir kiti niuansai

Jeigu keliaujate su mažais vaikais – tokiu atveju būtina  mašinos salone įrengti specialią sėdėjimo kėdutę, kuri yra prisitaikyta vaikams iki 135 cm ūgio. Kadangi nesinori dėl karto pirkti savos – rinkitės nuomos punktą, kuriama teikiama ir tokių kėdučių nuoma. Tokiu atveju vaikai važiuos saugiai, paprasčiau planuosite savo maršrutą, juolab, kaip jau minėjome, tai Jums gali kainuoti kur kas pigiau nei važiuoti su viršuoju transportu.

Auto nuoma turintiems šeimas – puikus pasirinkimas ne tik keliauti, tačiau ir atlikti įprastus kasdieninius darbus. Kartą išbandžius daugelis nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be nuomojamos transporto priemonės. Galbūt verta išbandyti ir Jums?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.