Home > Namai > Ką reikia žinoti apie vėdinimo sistemos įrengimą?

Ką reikia žinoti apie vėdinimo sistemos įrengimą?

Profesionaliai įrengta vėdinimo sistema suteikia itin didelę naudą jūsų namams. Vėdinimo sistemos dėka, namuose pašalinami blogi kvapai, užterštas oras, užkertamas kelias drėgmei bei pelėsio susidarymui ir  namuose palaikoma tinkama temperatūra. Gera ventiliacija namuose leidžia užtikrinti švarų orą, todėl nereikės kentėti nuo blogų kvapų ar drėgmės.  

Jeigu nusprendėte įsirengti vėdinimo sistemą namuose, svarbu, jog kreiptumėtės į šios srities specialistus, turinčius ilgalaikę patirtį. Šie specialistai įvertinę jūsų namo dydį, gyventojų skaičių, kambarių skaičių ir kitus kriterijus, galės profesionalai įrengti vėdinimo sistemą, kuri jums tarnaus ilgai ir leis džiaugtis gaiviu oru namuose. Prieš renkantis įmonę, kuri jums atliks montavimo paslaugas, ieškokite patikimos įmonės internetu. Tokiu būdu galėsite ne tik palyginti siūlomas kainas bei paslaugas, bet ir peržiūrėti klientų atsiliepimus. Tai padės jums pasirinkti profesionaliai savo darbą atliekančią įmonę.

Tačiau net jei ir patikite ventiliacijos sistemos įrengimo bei montavimo darbus įmonei, vis vien būtų pravartu žinoti kaip ji yra įrengiama, jog galėtumėte įvertinti atliktus darbus.

Pirmiausia, įvertinus pastatą ir reikiamus kriterijus, atliekamas vėdinimo sistemos projektavimas, pagal kurį būtų atliekami reikiami darbai. Norint įrengti tinkamiausią vėdinimo sistemą, įvertinami tokie aspektai, kaip pastato tūris, sandarumas, konstrukcija, oro kokybė lauke, gyventojų skaičius bei kiti. Taip pat paruošiama ortakių išdėstymo schema. Ortakiai gali būti įrengiami lubų ar sienų konstrukcijose. Taip pat numatoma tinkamiausia rekuperatoriaus vieta, jog nebūtų girdimas šio įrenginio veikimas. Svarbu pasirinkti ne tik tinkamą rekuperatorių, atsižvelgiant į pastato klasę bei reikalavimus, bet ir ortakių tipą bei jų kiekį. Turint projektą bei reikiamus įrenginius, pradedami vėdinimo sistemos montavimo darbai, kurie turi būti atliekami laikantis numatyto projekto ir jo sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.