Home > Mamai ir vaikui > KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE KOMPRESINES PĖDKELNES BEI PĖDKELNES NĖŠČIOSIOMS?

KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE KOMPRESINES PĖDKELNES BEI PĖDKELNES NĖŠČIOSIOMS?

Pėdkelnių tipų gausa iš tiesų yra stulbinanti. Šiandien susipažinsime su tik su dviem pėdkelnių tipais – tai besilaukiančioms moterims skirtos bei kompresinės pėdkelnės.

Pėdkelnės nėščiosioms turi ypatingą „misija“

Besilaukiančioms moterims skirtos pėdkelnės pasižymi paaukštintu liemeniu, elastinga kišene, suformuota pilvo srityje, bei ypatingu elastingumu. Jos tinka bet kokiam metų laikui, lengvai pritaikomos prie bet kurio aprangos stiliaus, tačiau pagrindinė jų funkcija yra prilaikyti augantį moters pilvuką ir jį apsaugoti.

Pėdkelnės nėščiosioms yra gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų

Nėščiosioms skirtos pėdkelnės yra gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, tokių, kaip poliamidas ir elastanas. Minėtų medžiagų pasirinkimas nėra atsitiktinis. Jos nealergizuoja ir nedirgina jautrios būsimos mamytės odos, puikiai praleidžia orą, todėl yra išvengiama padidinto prakaitavimo ir pan. Minkštos, švelnios, elastingos vidinės besilaukiančioms moterims skirtų pėdkelnių siūlės neįsirėžia į odą, todėl yra išvengiama ne tik nemalonių pojūčių, bet ir įspaudų bei žymių ant odos.

Pėdkelnės nėščiosioms puikiai tinka ir pogimdyminiu laikotarpiu

Pėdkelnės „Veneziana Mamma Donna“ ir „Gatta“ puikiai tarnaus ir po gimdymo. Minėtos pėdkelnės padeda prilaikyti pilvuką. Jos taip pat padeda šiek tiek pakoreguoti dėl nėštumo pakitusias moters kūno formas, nes gerai išformuoja taliją bei užpakaliuką.

Kompresinės pėdkelnės padeda „atsikratyti“ nemalonių pojūčių kojose

Kompresinės pėdkelnės yra puiki prevencinė priemonė, padedanti atsikratyti nuovargio bei sunkumo kojose, gerinant kraujotaką bei limfos cirkuliaciją organizme. Dėvint tokias pėdkelnes, galima ne tik panaikinti sunkumą kojose, bet ir nuima apkrovą nuo kelių. Kompresinių pėdkelnių suspaudimo lygis skiriasi. Renkantis tokio tipo pėdkelnes, atkreipkite dėmesį į dydžius, nes norint pageidaujamo suspaudimo lygio yra būtina pasirinkti savo dydį.

Kompresinės pėdkelnės padeda išformuoti figūrą

Kompresinės pėdkelnės labai maloniai priglunda, apspaudžia pėdas, čiurnas bei blauzdas, taip pat, kaip jau buvo minėta, prisideda prie geros savijautos. Vis dėlto yra dar viena savybė, kuriomis šios pėdkelnės pasižymi ir dėl kurių yra labai mėgiamos įvairaus amžiaus moterų – tai jų „galia“ išformuoti moterų figūrą. Šios pėdkelnės efektyviai formuoja pilvo bei sėdmenų zonas, vizualiai sumažina šlaunų apimtį. Kažkuria prasme šios pėdkelnės primena ir besilaukiančioms moterims skirtas pėdkelnes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.