Home > Grožis > Kaip išrinkti gėles gimtadienio progai?

Kaip išrinkti gėles gimtadienio progai?

roziu puokstes, gimtadienis, geles

Renkant puokštę gimtadieniui, pirmiausia reikia pagalvoti, kokios gėlės labiausiai patinka solinezantui. Puokštė gali būti sukomponuota tik iš vienos rūšies skintų gėlių arba iš įvairių rūšių ir spalvų gėlių žiedų, siūloma galimybė rinktis gėles dėžutėse, miegančias rožes, lauko gėles ir kt. Jei puokštė bus įteikiama jaunai merginai tai puikiai tiks smulkiažiedės, sezoninės gėlės, ramunės, rugiagėlės, o vyresnio amžiaus reikėtų rinktis sodresnių, ryškesnių spalvų, tokias kaip rožės, orchidėjas ir kt. Renkant gėles vyrui , floristai pataria rinktis stambiažiedes, tamsesnių spalvų gėles, taip pat puikiai tiks griežtesnių formų gėlės: gvazdikai, irisai arba puokštę į kurią įkomponuotas bambuko augalas.

Kaip derinti puokštę?

Kompuonojant gėlių puokštes, svarbu taisyklingai derinti spalvas, gėlių ilgį, formas ir ilgaamžiškumą, nes vienos gėlės nuvysta per 2-3 dienas, o kitos gali gražiai atrodyti visą savaitę. Jeigu esate ryškių spalvų gerbėjas, tuomet derinkite ryškias kontrastingas spalvas, išlaikykite vienos spalvos toną, nederinkite pastelinių ir labai ryškių spalvų.

Rožių puokštės

Rožių puokštes floristai sukomponuoja iš skintų rožių, naudoja gėlių dėžutes , rožes po stikliniu kupolu. Rožės- geriausias būdas parodyti savo jausmus, artimam žmogui, raudonos rožės kalba apie gilią aistrą, baltos rožės simbolizuoja švarą ir šviesą, ružavos rožės- švelnius prisiminimus. Prie rožių puokštės galima dadėti saldainių dežutę, šokoladą ar žaislą. Mišri puokštė puiki galimybė pakelti nuotaiką mylimam žmogui. Įvairiaspalvė mišri puokštė tinka įvairioms progoms. Švelni puokštė iš trijų rožių- tai būdas išreikšti savo jausmus artimamžmogui.

Prabangios rožių puokštės internetu

Žmonės neturintys laiko atvykti į gėlių saloną, visuomet gali apsilankyti interneto svetainėje, gėles ar prabangią rožių puokštę išsirinkti pateiktame kataloge ir užsisakyti internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.