Home > Grožis > Koki kaklaraištį pasirinkti prie kostiumo?

Koki kaklaraištį pasirinkti prie kostiumo?

Madingi vyriški kaklaraiščiai apima tinkamas kaklaraiščio spalvas, derančias prie kostiumo. Tačiau, bendra taisyklė yra pasirinkti kaklaraiščio spalvą, kuri papildytų kostiumo spalvą. Pavyzdžiui, tamsiai mėlyną kostiumą derindami su mėlynos, raudonos arba geltonos spalvos kaklaraiščiu galite sukurti vientisą ir nugludintą išvaizdą. Kita vertus, tamsiai mėlyną kostiumą derindami su žaliu kaklaraiščiu, galite sukurti ryškų kontrastą, kuris gali būti vizualiai nepatrauklus. Todėl būtina atsižvelgti į spalvų ratą ir pasirinkti papildomas kaklaraiščio ir kostiumo spalvas. Tokie vyriški kaklairaiščiai lengvai pasiekiami ineternetu, užtenka tik užsisakyti ir jis jau keliauja į jūsų namus. Apie kaklairaiščių įsigijimą ar kitą informaciją galite rasti puslapyje http://epbaze.lt/single-category/mada/?directory_type=general

Kalbant apie vienspalvių kaklaraiščių derinimą prie raštuotų kostiumų, geriausia rinktis tokį kaklaraištį, kuris papildytų dominuojančią kostiumo spalvą. Pavyzdžiui, jei kostiumas turi tamsiai mėlyną pagrindą su subtiliu pilku raštu, vientisas tamsiai mėlynas kaklaraištis gali papildyti kostiumą ir suteikti rafinuotumo. Tačiau, svarbu užtikrinti, kad kaklaraištis ir kostiumo raštas nesusidurtų. Jei kostiumas yra ryškių raštų, geriausia pasirinkti vienspalvį kaklaraištį, kad išvengtumėte užimtos ir pribloškiančios išvaizdos.

Raštų maišymas ir derinimas gali būti drąsus ir stilingas pasirinkimas, tačiau tam reikia šiek tiek subtilumo. Bendra nykščio taisyklė – užtikrinti, kad raštai būtų skirtingo mastelio ir nesikirstų. Pavyzdžiui, mažą taškuotą kaklaraištį derindami su dideliu languotu kostiumu galite sukurti subalansuotą ir vizualiai patrauklų vaizdą. Be to, svarbu užtikrinti, kad raštai papildytų vienas kitą bei papildytų spalvas ir nekonkuruotų dėl dėmesio. Raštų maišymas ir derinimas gali būti puikus būdas suteikti kostiumui asmeniškumo ir nuojautos, tačiau būtina tai daryti skoningai ir darniai.

Tinkamo kaklaraiščio pločio ir ilgio pasirinkimas

Tinkamo kaklaraiščio pločio pasirinkimas yra labai svarbus derinant jį su kostiumu. Kaklaraiščio plotis turi atitikti kostiumo atvarto plotį. Bendra taisyklė yra ta, kad kaklaraištis turi būti šiek tiek siauresnis už atlapą, bet ne per plonas, kad atrodytų neproporcingai. Pavyzdžiui, jei dėvite aptemptą kostiumą siaurais atlapais, jį puikiai papildytų siauras kaklaraištis.

Kaklaraiščio ilgis yra vienodai svarbus ir turi būti proporcingas jūsų kūno tipui. Per trumpas arba per ilgas kaklaraištis gali atrodyti nepatogiai ir sugadinti bendrą kostiumo vaizdą. Paprastai kaklaraiščio galas turi būti ties diržo sagties viduriu. Jei esate aukštesnis, jums gali prireikti ilgesnio kaklaraiščio, o žemesni asmenys turėtų rinktis trumpesnį kaklaraištį. Svarbu užtikrinti, kad kaklaraiščio ilgis būtų proporcingas jūsų kūno tipui, kad būtų sukurta subalansuota ir nugludinta išvaizda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.