Home > Sveikata > Dantų implantai – kas tai?

Dantų implantai – kas tai?

dantu implantai

Tai dantų šaknies pakaitalas pagamintas iš titano. Jis naudojamas kuomet atsiranda poreikis pašallinti nesveiką dantį kartu su šaknimi. Ant implanto yra dedami nauji dantys, vainikėliai, kurių konstrukcija leidžia juos nuimti atsiradus poreikiui arbayra įcementuojami visam laikui. Tai yra vienas pažangiausių metodų šiais laikais, norint atstatyti prarastus dantis.

Ar implantai saugūs ir kiek laiko jie tarnaus?

Implantai yra saugus ir laiko patikrintas gydymas. Turbūt tiesa būtų pasakyti, kad implantai, panašiai kaip natūralūs dantys, jie tarnaus tol, kol tinkamai jais rūpinsiesi. Tai, kaip gerai prižiūrėsite savo implantus, ir tai, ar jūs eisite reguliariai priežiūrai ir patikrai, turės didžiausią įtaką tam, kiek ilgai jie tarnaus. Jei neprižiūrėsite savo implantų, atsiras apnašos, panašios į tas, kurios susikuria ant apleistų natūralių dantų. Nepriežiūr gali sukelti dantenų infekciją, kraujavimą, skausmą ir bendrą diskomfortą.

Dantų implantų privalumai:

● Stabilumas. Yra pagrindas, kuris natūralius dantis daro visiškai stabilius: Dantų netekimas nėra tas, ką matome. Po dantenomis yra ir gyvybiškai svarbus komponentas. Kai šaknys pakeičiamos mažyčiais cilindrais, kuriuos mes vadiname dantų implantais, viršutinė restauracija įgyja stabilumą, būtiną visoms burnos funkcijoms.

● Struktūra. Natūrali struktūra turi vientisumą, palaikančią ne tik stabilų kramtymą ir kalbėjimą, bet ir veido formą. Be šaknų, esančių po dantimis, negalima perduoti jėgos ar stimuliuoti kaulų augimo. Galų gale, kaulų retėjimas gali sukelti veido bruožų pokyčius ir senėjimą.

● Ilgaamžiškumas. Dantų implantų gydymas turi daugybę privalumų ir visi jie trunka tol, kol implantai išlieka stabilūs žandikaulyje. Tinkamai prižiūrint burną, implantai gali išlikti struktūriškai tvarkingi visą gyvenimą, suteikdami pacientui galimybę jaustis užtikrintai ir jaukiai.

Dantų implantų kainos dažniausiai priklauso nuo pasirinkto implanto gamintojo, gydymo sudėtingumo. Gydymo eigą, planą gydytojas koreguoja individualiai kiekvienam pacientui, aptariant kiekvienos procedūros paskirtį, tolimesnius gydymo etapus, laiką ir kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.