Home > Grožis > Batai krepšiniui: ką reikia apgalvoti?

Batai krepšiniui: ką reikia apgalvoti?

Mėgstate žaisti krepšinį? Nieko keisto, kadangi tai tikrai vienas labiausiai lietuvių mėgstamiausių sportų, kuris suteikia galimybę ne tik siekti asmeninio rekordo ir dėl to kur kas geriau jaustis, tačiau taip pat ir skirti daugiau dėmesio savo sveikatai, kadangi krepšinio žaidimo metu juda visi raumenys, galiausiai, žmogus ilsisi psichologiškai.

Žinoma, bet kokio sporto metu labai svarbu, kad būtų dėvima gera avalynė, kuri gali užtikrinti, kad judėjimas bus ne tik patogus, tačiau ir sveikas. Aptarsime kelis aspektus, kurie padės teisingai pasirinkti – kokie sportiniai batai moterims labiausiai tinka ir su kokiais geriausia yra žaisti krepšinį.

Tinkamos avalynės būtinumas

Geri batai gali padėti sumažinti traumų riziką, tad tai įrodo, kaip svarbu, kad būtų pasirenkami geri batai. Tiesa, konkrečiam žmogui geri batai, kadangi kintant pėdai, net žmogaus kūnui, ugiui – reikalinga ir visa kita avalynė. Taip pat geros kokybės avalynė gali padėti kur kas paprasčiau atlikti tam tikrus manevrus aikštelėje. Ne veltui garsiausi pasaulio krepšininkai į gerus batus investuoja net tūkstančiais. Svarbiausia, kad tai atsiperka.

Tinkamo dydžio pasirinkimas

Kadangi dažniausiai tiek krepšininkai, tiek krepšininkės dažniausiai būna aukštesni nei vidutinio ūgio žmonės – dažniausiai jiems reikalingi ir didesni batai, kurie gali užtikrinti komfortą. Judėjimo metu tinkamo dydžio avalynė tampa svarbi kaip niekada. Kai kurie ekspertai net tikina, kad geriausia pirkti per 0,5 didesnę. Tokiu atveju kojos turės užtektinai vietos, tačiau jos nebus per daug, kad judėjimas netaptų komplikuotas.

Perkant internetu būtinai susižinokite, ar batai nėra didinti, ar mažinti.

Batų tipai

Krepšininkėms skirti sporto bateliai dažniausiai būna trijų pagrindinių tipų:

1. Aukštomis viršūnėlėmis batai.

2. Vidutinėmis viršūnėlėmis batai.

3. Mažomis viršūnėlėmis batai.

Ar tai lemia tik stilių? Dalinai – taip, tačiau taip pat ir sezoniškumą. Juk jeigu žaidžiate lauke – žiemos metu reikalingi šiltesni batai, kurie suteikia daugiau apsaugos, kurie labiau apgaubia kojas. Vasara stengiamasi rasti tokius batus, kurie suteikia galimybę kojai kvėpuoti.

Investuoti į kokybę verta, kadangi tai dažniausiai džiugina ir kur kas manevringesniu žaidimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.