Home > Namai > Išmanusis telefonas iki 400 eurų: misija – įmanoma?

Išmanusis telefonas iki 400 eurų: misija – įmanoma?

Išmanieji telefonai taip tvirtai įsiliejo į daugelio gyvenimo būdą, jog dažnas, tikėtina, kasdienybės be tokio prietaiso jau nebeįsivaizduoja, tiesa? Tačiau tikrai ne visi turi pakankamai lėšų įsigyti naujausius puikiai vertinamų gamintojų modelius, kurie išgraibstomi vos tik pasirodę ir tapę prieinami. Sutikite, mokėti tūkstančius už naujausią išmanųjį telefoną gali tikrai ne visi, kad ir kaip norėtų. Tad tenka ieškoti pigesnių alternatyvų. Ar įmanoma išmanųjį telefoną įsigyti vos už kelis šimtus eurų?

Jūsų dėmesiui – Blackview telefonai

Šie išmanieji telefonai puikiai pateisins lūkesčius tų, kurie nori funkcionalaus prietaiso už tikrai patrauklią kainą. Negana to, šio gamintojo telefonai žavi patraukliu dizainu, tvirtumu išsiskiriančiu korpusu, dėl ko bus labai geras pasirinkimas ir vaikams.

Kertinis Blackview telefonų išskirtinumas yra jų patvarumas bei atsparumas aplinkos veiksniams: drėgmei, dulkėms, o taip pat ir mechaniniam poveikiui. Tiesa, turėkite omenyje, jog pavydėtinas patvarumas šiek tiek atsiliepia telefono svoriui – jei lyginsime su populiariaisiais žinomų gamintojų telefonų modeliais, tai Blackview išsiskirs savo svoriu, jis kiek masyvesnis. Būtina paminėti ir apsaugą nuo vandens, kurią turi geriausi šio gamintojo modeliai – ši apsauga veikia net iki pusvalandžio praleidus 1,5 metro gylyje!

Paminėkime ir dar vieną privalumą – veikimą šaltomis sąlygomis. Daugelis sutiks, jog spaudžiant šaltukui daug telefonų modelių sulėtėja, ekrane vaizdas gali lietis, aparatas gali šiek tiek strigti. Tik ne Blackview! Šie išmanieji telefonai sklandžiai veikia net ir esant labai žemai temperatūrai lauke.

Kiek kainuoja Blackview telefonai?

Žinoma, daugelį domina kaina, kiek gi gali kainuoti tokie patvarūs ir funkcionalūs prietaisai. O https://www.bite.lt/blackview-telefonai išsiskiria labai patrauklia kaina – pastaroji startuoja vos nuo šimto eurų! Brangiausi šio gamintojo telefono modeliai kainuoja kiek daugiau kaip 300 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.