Home > Grožis > Kaip nustatyti savo veido odos tipą?

Kaip nustatyti savo veido odos tipą?

Veido odos tipas yra svarbus dėl to, kad skiriasi odos reakcijos į įvairias priemones ir produktus. Nustatyti savo veido odos tipą leidžia jums naudoti produktus, kurie yra tinkami jūsų odos tipui, taigi ji bus sveikesnė ir grožesnė.

Vienas iš būdų nustatyti savo veido odos tipą yra atlikti veido odos tyrimą. Tai gali būti atliekama namuose ar kosmetologo kabinete. Veido odos tyrimas apima odos patikrinimą dėl drėgmės lygio, riebalų kiekio, spalvos ir jautrumo.

Kitas būdas nustatyti odos tipą yra pagal jos spalvą. Pagal spalvą odos yra suskirstytos į keletą tipų: sausa, riebi, mišri, normali, ir jautri.

  • Sausa oda yra linkusi į sausumą ir retai išsiskiria riebalai, ji dažnai linkusi į spuogų.
  • Riebi oda yra linkusi išsiskirti riebalai ir gali būti linkusi į spuogus.
  • Mišri oda yra kombinacija sausos ir riebos odos, yra jautri riebalų ir sausumo lygiui.
  • Normali oda yra linkusi normaliam riebalų ir drėgmės lygiui, retai linkusi į spuogus ar sausumą.
  • Jautri oda yra linkusi į paraudimą ir alergines reakcijas, ji reikalauja ypač atsargių ir švelnių produktų.

Nustatę savo odos tipą, jūs galite pasirinkti produktus, kurie yra tinkami jūsų odos tipui, taigi jūsų oda bus sveikesnė ir grožesnė. Tai apima odos priežiūros produktus, taip pat pažeistos odos gydymo produktus. Jei jums kyla sunkumų su savo odos tipu arba jums yra abejonių, rekomenduojame kreiptis į odos specialistą, kuris gali padėti jums nustatyti jūsų odos tipą ir pasiūlyti patarimų dėl odos priežiūros.

Svarbu prisiminti, kad odos tipas gali keistis laiko eigoje, taigi rekomenduojame reguliariai atlikti veido odos tyrimus ar patikrinti savo odos tipą. Taip pat reikėtų atsižvelgti į sezoninius pokyčius, kadangi per šiltuoju metų laiku oda gali būti linkusi į riebumą, o šalčiu metų laiku – į sausumą. Taigi reikėtų derinti savo odos priežiūros produktus ir rutiną pagal sezoną.

Daugiau apie odos priežiūrą ir rutiną: http://www.manopomegiai.lt/category/grozis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.