Home > Sveikata > Ar cirkonio keramika galima nėščioms?

Ar cirkonio keramika galima nėščioms?

cirkonio keramika

Nėščios moterys turi savo kūnui ir tuo pačiu atliekamoms procedūroms skirti daugiau dėmesio nei tos moterys, kurios nėra nėščios. Žinoma, nėštumas nėra liga, tačiau tam tikri veiksniai gali iššaukti poveikį vaisiui, tad jau geriau žinoti ir apsaugoti nei nežinoti ir rizikuoti.

Šįkart norime pakalbėti apie odontologiją. Netekus nuosavo danties geriausia pagalba tampa implantacija arba vainikėlis, kuris padeda atkurti natūralų dantį. Tiksliau, sukurti jį tokį, kaip kad natūralūs, tad niekas nežinos, kad Jūsų burnoje yra dirbtinių dantų. Vienas populiariausių pasirinkimų Juozas.Dental klinikoje yra cirkonio keramika, kuri kartais juokais vadinama karalių keramika.

Kodėl?

Nes cirkonio keramika atrodo labai puikiai ir iš jos pagamintas dantis visiškai nesiskiria nuo natūralių. Juolab, ji labai puikiai tinka skirtingiems žmonėms, kadangi naudojamas medžiagas organizmas priima labai lanksčiai ir tuo pačiu lengvai. Taigi, cirkonio keramikos implantai galimi ir nėščioms moterims, taip pat, toms, kurios maitina vaikus, toms, kurios dar tik juos planuoja. Taigi, išbandyti šį variantą galite. Tačiau ar verta?

Kainos prasme – labai, kadangi tai vienas estetiškiausių ir patvariausių, tuo pačiu santykinai gana pigus pasirinkimas. Lyginant su kitomis keramikos galimybėmis cirkonio keramikos kaina didesnė, tačiau juk ir nauda dažniausiai didesnė net kelis kartus. Puikus estetinis vaizdas dažniausiai aktualus mamoms, kurios pasinerdamos į motinystę taip pat nori džiaugtis puikia išvaizda. Juolab., dėl estetikos šios keramikos protezai arba vainikėlis puikiai tinka tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims.

Odontologijos klinika Kaune akcentuoja, kad ši keramika taip pat labai draugiška dantenoms. Tai reiškia, kad iš jos gaminamos karūnėlės ne tik tinka daugeliui, tačiau po procedūros dažniausiai nejuntama jokio diskomforto. Taip pat dantys labai puikiai prisitaiko prie kitų, nejaučiamas dirglumas, nekraujuoja, vertinama ir tai, kad toje vietoje dantenos netampa jautrios. Taigi, tai puikus būdas suderinti puikią išvaizdą su funkcionalumu.

Kaune atliekama implantacija bei protezavimas taip pat garantuoja ilgaamžį rezultatą. Skyrus kasdieninį dėmesį galėsite džiaugtis, kad cirkonio keramikos dantys jums tarnaus visą gyvenimą. Svarbiausia per daug netaupyti, nes kaina ir taip gana priimtina, kadangi konkurencija Kaune paskatina klinikas siūlyti savo klientams vis geresnius variantus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.