Home > Namai > Apšvietimo įrengimas namuose

Apšvietimo įrengimas namuose

Apšvietimo įrengimas namuose yra labai svarbus, nuo to priklauso kokią atmosferą sukursime savo namuose. Apšvietimas miegamajame, apšvietimas svetainėje, turi būti gerai apgalvotas. Šviestuvai interjere gali įnešti tam tikro akcento. Daugelis galvoja, kad šviestuvai interjere tai tik šviesa, tačiau taip tikrai nėra, su šviestuvų pagalbą mes galime sukurti puikų namų dizainą. Tai gali būti dizaino klišė, bet geras apšvietimas iš tikrųjų yra viskas. Apšvietimas turi įtakos erdvės atmosferai ir nuotaikai – sutvarkykite jį teisingai ir visa jūsų interjero išvaizda pagerės. Tai yra keletas patarimų ir svarstymų, kaip sukurti gerai apšviestus namus.

Atsižvelkite į lubų aukštį. Renkantis pakabinamus šviestuvus svarbu žinoti savo lubų aukštį. Kai kurie žibintai yra su reguliuojamais kabeliais ar strypais, bet kiti ne. Neužstrikite su šviesa, kuri kabo per žemai arba per aukštai. Paprastai šviestuvo dugnas turi kabėti maždaug 12–20 centimetrų žemiau standartinių 3 metrų lubų. Kiekvienai papildomai lubų aukščio pėdai pridėkite 3 centimetrus. Pakabinant šviestuvą virš stalo ar virtuvės salelės, rekomenduojamas penkiolikos centimetrų atstumas nuo šviestuvo apačios iki stalo ar salelės paviršiaus. Tačiau šviesos dydis turi skirtumą. Paprastai mažesnę šviesą galima perkelti žemiau, o didesnę šviesą – aukščiau. Suplanuokite tai. Apsvarstykite savo apšvietimo pageidavimus pradiniame naujos statybos ar renovacijos projektavimo etape. Pavyzdžiui, jei norite, kad ant valgomojo stalo būtų trys pakabinami šviestuvai, o ne vienas ar du, į tai reikėtų atsižvelgti prieš pradedant statybas. Įsidėmėkite. Jei pridedate naują pakabinamą apšvietimą, bet nenorite susidurti su išlaidomis ar rūpesčiais keičiant savo namų elektros sąranką, laido raišteliai gali būti stilingas sprendimas. Laisvai perbraukite juos ant strypo ar kabliuko, kaip matote šioje virtuvėje, arba tvirtai pritvirtinkite laidą prie lubų, kad atrodytų pramoninis. Neapsiribokite apšvietimu žemutiniais šviestuvais. Priklausomai nuo vietos, apsvarstykite sieninius šviestuvus arba apšvietimą, kad sukurtumėte švelnesnę atmosferą ir išvengtumėte galimo atšiauraus apšvietimo, galinčio mesti grėsmingus šešėlius.

Liuminescenciniai šviestuvai neturėtų būti vienintelis jūsų dėmesys – lemputės tipas yra vienodai svarbus. Halogeninės, kompaktinės fluorescencinės ir LED lemputės yra šiltų arba šaltų atspalvių. Panašiai kaip jūsų sienų spalva, norimo švytėjimo tipas dažniausiai yra asmeninis sprendimas. Jei jūsų sienos padengtos šaltesniais atspalviais, galbūt norėsite jas sušildyti elektros lempute, kuri skleidžia šiltą švytėjimą. Ir atvirkščiai, galbūt norėsite vėsesnio švytėjimo, kad paryškintumėte tamsesnę erdvę. Apšviesk savo laiptus. Apšvietimas prie laiptų stovų yra naudingas, nes tai gali būti pavojinga lipant laiptais, ypač naktį. Laiptinės dažnai būna uždaros, todėl apšvieskite jas iš šonų arba įdėkite šviestuvus į stovus kaip dizaino elementą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.